777 212 459 Váš košík je prázdný.

Marcela Nováková

Výtvarnice, grafička, návrhářka.

Počátky podnikání firmy "Ateliér - Marcela Nováková" se datují rokem 2000, kdy si jeden z módních návrhů nechala Marcela Nováková patentovat a tak se stala majitelkou "zapsaného průmyslového vzoru" s názvem šálová kapuca.

Tento produkt je od té doby bohatší o několik dalších modelů a nabízen v internetovém obchodě a na různých prezetacích. V roce 2003 byl Ateliér rozšířen o DTP studio a obor výroby reklamy, ilustrací a grafiky.

Hlavní činností jsou návrhy a realizace reklamních ploch a to doslova "od vizitky po billboard". Reklamní polepy aut, výloh a pod. V roce 2005 přibyl do firmy lis na potisk textilu, později i lis na potisk čepic.

Od roku 2007 se stala firma také přímým výrobcem razítek a logoprintů (3D samolepek).

V roce 2008 dále rozšířila své služby o potisk hrnečků, keramiky a výrobu puzzlí s fotografíí, či kresbou dle přání zákazníka. Jako jediné reklamní studio nabízíme od r. 2010 výrobu stříbrných šperků (Ag 925) s vtlačeným logem firmy, nebo s tvarem dle přání zákazníka. Tyto šperky jsou nabízeny v souladu s puncovním zákonem.


Výroba reklamy Lysá

Výroba reklamy Lysá

Vybavení reklamního studia


Flexibilita a kvalita
Velkoplošný tisk o šířce tisku 137 cm provádíme na stroji Mutoh ValueJet 130, následně možnost laminace do š. 140 cm na stroji Olepo a to i donesených výtisků.
Tento laminátor je vhodný i pro polep silných desek o tl. 2,5 cm. Laminátor představuje profesionální řešení laminace s vynikajícím poměrem cena/výkon. Své místo najde v provozech s vysokou produkcí velkoformátové laminace.

Flexibilita a kvalita
Ořez samolepek zajišťuje plotter Jaguar III., vybavený optickým systémem. Řezanou grafiku nevyjímaje. Řezací plotry GCC řady JAGUAR III jsou profesionální řadou řezacích plotrů GCC, jsou vybavené systémem AAS - optický poziční systém, který umožňuje automatické vyhledávání pozičních značek při ořezávání samolepek. Umí také např. ořezy grafiky po výstupu z tiskových strojů .

Flexibilita a kvalita
Pro potisk textilu jsme vybaveni termolisem Polyflex pro rovné plochy a také lisem na potisk kšiltovek. Technologie potisku textilu využívá speciální folie Semiš, Filc, Guma které jsou vyřezány na plotteru a poté přes tepelný lis se nažehlí na materiál při vysoké teplotě cca 160°C. Další možností jsou speciální folie, na které se natiskne motiv a pak se nažehlí tepelným lisem na textil.

Flexibilita a kvalita
Výrobna razítek je vybavena osvitovou jednotkou Colop Fotoflex. Dodáváme razítka značky Colop. Vyrábíme razítka obdélníková, čtvercová, kulatá, oválná, datumová, kapesní a razítka v tužce. Razítka se dodávají v několika barvách. Možnost výměny barevných polštářků (černá, červená, modrá, fialová, zelená).

Flexibilita a kvalita
Pro laserový tisk jsme vybaveni tiskárnou Epson Aculaser která je vhodná nejen pro umělecký tisk. Zařízení Epson AcuLaser nabízí vysoce kvalitní barevné kopírování, skenování, odesílání faxů a barevný laserový tisk. Čtyři spolehlivé funkce v jednom prostorově úsporném a cenově dostupném zařízení. Nesrovnatelná kvalita obrazu díky technologii Epson Wrap Transfer.

Flexibilita a kvalita
Pro polygrafické dokončovací práce jsme vybaveni stohovou řezačkou , bigovacím strojem a sešívacím strojem. Zajistíme dokončovací práce.
Slepení a složení v menších i větších sériích. Dále pak kroužkové vazby, ruční knihařské práce, vzorkovnice atd.

Flexibilita a kvalita
Vlajky šijeme na šicím stroji Zetina. Vlajky šité i tištěné. Vlajky tištěné (materiál polyester - z druhé strany je grafika zrdcadlově). Vlajky šité - šijeme z praporoviny, možnost oboustranného motivu, motiv je našívát též z praporoviny. Vlajky šité potištěné termolisem - mohou být z praporoviny i polyesteru, dle přání zákazníka. Úchyty mohou být jak karabinky, tak tunýlek.

Flexibilita a kvalita
Bannery (plachty s očky) větších rozměrů sváříme svářečkou bannerů Sesijama. Tato profesionální svářečka svařuje PVC bannery bez lepidla pomocí proudu horkého vzduchu. S toto svářečkou zajistíme kvalitní spoje u bannerů větších šíří než 137 cm, délka bannerů nerozhoduje. Svářečka bannerů kvlitně svaří PVC bannery bez použití lepidla, má jednoduchou konstrukci.